Nietypowa kampania marketingowa

Nietypowa kampania marketingowa wspierająca reklamę Twojej firmy pomaga w budowaniu marki, a także zwiększaniu sprzedaży. Pomożesz zwrócić uwagę firm na swój produkt i jego walory. Budowanie nietypowych kampanii za pomocą Plejkartki™ to zupełnie nowa droga do świetnej promocji. Kartki dźwiękowe zapewniają oryginalne podejście do kwestii budowania wizerunku marki oraz historii Twojej firmy.

nietypowa kampania reklamowa

Warto poznać 3 najbardziej zakręcone kampanie marketingowe opisane w serwisie corazlepszafirma.pl W jednym z przykładów wymieniono kampanię szwedzkiej, znanej marki Ikea. W 2018 roku wypuszczono reklamę łóżeczka dla dzieci, która…mogła zostać wykorzystana jako test ciążowy. W razie otrzymania pozytywnego wyniku Klient mógł uzyskać dodatkową zniżkę. Opisywano tę kampanię na całym świecie i przerosła ona oczekiwania twórców, którzy mieli obawy. Zasięg jaki udało się „wykręcić” to 4 mld wyświetleń na całym świecie. To dobry przykład budowania marki i obszaru, w którym można wykorzystać nietypowy pomysł na marketing.

Odbiorcy nauczyli się wybierać te najbardziej wartościowe kampanie spośród miliardów produkowanych dziennie. Najbardziej nietypowe kampanie reklamowe „chwytają” i pozwalają marce wybić się spośród ogromnej konkurencji. Świadomość marki to pierwszy stopień jaki dzieli Twoją firmę od sprzedaży. Warto inwestować w takie środki, które doprowadzą bezboleśnie do celu i zapewnią organizacji długotrwałe efekty.


Plejkartka kieruje się w podobne obszary wspierając zjawisko jakim jest nietypowa kampania marketingowa, te unikalne i oryginalne. Na pewno pomogą w zwiększaniu sprzedaży. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czym jest Plejkartka zapraszamy do naszego działu FAQ. Kartki dźwiękowe, które wykonujemy mogą zostać wykorzystane jako nietypowy marketing w dowolnym obszarze. Zapewniamy wykorzystanie najlepszego doświadczenia z najbardziej zróżnicowanych kampanii jakie mieliśmy okazję wspierać. Nigdy nie szukamy przeszkód – zawsze próbujemy dopasować z Klientami wszystkie czynniki na miarę. Kartki z pozytywką niosą ze sobą ogromną wartość sentymentalną stając się doskonałym źródłem i startem dla każdej nietypowej reklamy. Spróbuj już teraz i wspólnie zrealizujmy Twój projekt. Możemy podjąć się spersonalizowania kartek pod Twoje wymagania. Zapraszamy do współpracy!