FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak długi dźwięk mogę uzyskać?

Długość dźwięku może wynosić 30 sekund, 40 sekund, a nawet 120 sekund. Najczęściej programujemy 30 sekund – to najbardziej optymalna długość dźwięku do zastosowań marketingowych w których używana jest kartka z pozytywką.

Jaka jest jakość dźwięku?

Jakość dźwięku jest na poziomie mp3. Zapewnia to bardzo dobry odsłuch i bezproblemowo rozpoznawalną mowę. Bardzo dużo zależy od jakości dźwięku jaki nam dostarczasz. Konsultujemy każdy szczegół zanim zaczniemy produkować kartki dźwiękowe.

Jak długo działają Plejkartki™?

Baterie użyte w kartkach zapewniają około kilku lat trwałości lub kilkaset odtworzeń nagranego dźwięku.

Czy mogę zamówić jedną sztukę?

Na tę chwilę oferujemy jedynie zamówienia od 100 sztuk. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów: ko*****@pl********.pl

Jaką jakość druku oferujecie?

Drukujemy w najwyższej jakości. Mamy określone pewne wymogi odnośnie standaru Plejkartek™, które przekładają się bezpośrednio na wizerunek Twojej kampanii marketingowej. Szczegóły ustalamy przy omawianiu zlecenia.

Jaki rozmiar mają Plejkartki™?

Jeżeli chodzi o rozmiar definiujemy tylko rozmiar minimalny – tak aby moduł zmieścił się w kartce. Zaczynamy od rozmiaru A5 (po złożeniu). Poza tym można dowolnie zastosować większe rozmiary Plejkartek™ do wymaganego efektu i celu jaki chcemy osiągnąć poprzez nowoczesny marketing dla firmy.

NAPISZ DO NAS

Kontakt

Realizujemy zamówienia tylko dla firm. Minimalny nakład to 100 szt.
W przypadku jakichkolwiek pytań o nasze kartki dźwiękowe, prosimy o kontakt:

Formularz kontaktowy*

    *Wyrażam zgodę na przekazanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności