O firmie

ZRÓBMY TO PO SWOJEMU

Skąd wzięła się Plejkartka™?

Nudzą nas sztampowe rzeczy i lubimy wymyślać koło od nowa, dlatego ponad 10 lat temu nasz dział produkcji postanowił tchnąć nowe życie w kartki dźwiękowe i magazyn opuściła pierwsza Plejkartka™

Od tamtej pory kartki z pozytywką, kartki dźwiękowe i technologie układów dźwiękowych montowane w kartki okolicznościowe praktycznie nie mają dla nas tajemnic.

Mamy doświadczenie w realizacji projektów zarówno dla lokalnych biznesów jak i międzynarodowych koncernów, przez co nasze produkty trafiają nie tylko do Polski, ale i na cały świat! Dostarczamy nowoczesnych rozwiązań dla farmamarketingu, branży automotive i wszelkich innych zastosowań. Jesteśmy przekonani, że współpraca z wieloma liderami rynku jest wynikiem siły Plejkartki™.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Kartka z pozytywką czy coś więcej?

Kartki z dźwiękiem w niespotykany dotąd sposób pomogą utrwalić bądź zaistnieć marce Twojego Klienta.
Pełna personalizacja pozwala na szerokie targetowanie kampanii – od partnerów biznesowych, przez pracowników, aż do samych Klientów firmy. Często sami jesteśmy zaskakiwani tym, jak kreatywni potrafią być nasi partnerzy w pomysłach z zastosowaniem Plejkartki™. Uwielbiamy burze mózgów – podziel się z nami swoim pomysłem.

NA STRAŻY ŚRODOWISKA

Plejkartka™ jest eko!

Mamy świadomość dynamicznie zmieniającego się świata, w którym dbałość o środowisko naturalne jest naszym obowiązkiem. Co zatem zrobiliśmy, aby zminimalizować wpływ naszej działalności na środowisko?

Nasze projekty nabierają materialnej postaci w jednej z najnowocześniejszych drukarni w Europie. Daje to nam dostęp do papieru pochodzącego z odpowiedzialnych źródeł oraz umożliwia korzystanie z nowoczesnych, ekologicznych farb drukarskich. Każdy realizowany przez nasz projekt optymalizujemy pod kątem produkcji. Pozwala to na oszczędność kosztów przy jednoczesnym ograniczaniu zużycia papieru, farb i uszlachetniaczy druku.

Jako producent spełniamy europejskie obowiązki w zakresie recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego. Każdego roku współfinansujemy kampanie edukacyjne w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

Ograniczyliśmy opakowania z tworzyw sztucznych do niezbędnego minimum. Współpracujemy z Organizacją Odzysku Opakowań, która w naszym imieniu co roku organizuje w Polsce zbiórkę, odzysk i recykling odpadów opakowaniowych.

WSPÓLNA WALKA O DOBRO ZIEMII

Co Ty możesz zrobić?

Plejkartka™ spełnia wymagania europejskiej dyrektywy WEEE2. Nie wyrzucaj jej do zwykłego kosza na śmieci. Zanieś ją do ekoportu lub punktu zbierania – znajdziesz go w swoim mieście bądź klikając tutaj: http://mapa.oddamodpady.pl/?t=pszok

NAPISZ DO NAS

Kontakt

Realizujemy zamówienia tylko dla firm. Minimalny nakład to 100 szt.
W przypadku jakichkolwiek pytań o nasze kartki dźwiękowe, prosimy o kontakt:

Formularz kontaktowy*

    *Wyrażam zgodę na przekazanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności